VIROVITICA,
8. lipnja – Jednoglasnom odlukom Poglavarstva Virovitičko – podravske
županije, odlučeno je da se odobri nabavka službenog automobila Peugeot
407 za potrebe županije vrijednog 240.000 kuna. Županija bi plaćala obročno,
leasingom, na 60 mjeseci. Osobni automobila Audi A6 quatro (reg oznake VT –
402BB), u vlasništvu Županije, u visini njegove procijenjene vrijednosti bit
će prodan. «Trošak Audija A6, odnosno njegovog održavanja samo je u prošloj
godini iznosio 75.000 kuna. Tome treba pridodati i 29.000 kuna za kasko osiguranje,
kod kojeg, uslijed čestih nesreća koje je automobil imao prijašnjih godina,
nije dobio niti najmanji popust. Zbog svega toga smo se odlučili za kupnju novog
automobila koji će biti kudikamo štedljiviji od navedenog, a kupiti ćemo još
jedan Peugeot 407 jer s jednim kojeg već imamo, imamo odlično iskustvo – kazao
je župan Zvonimir Šimić.