VIROVITICA, 28. studenoga - Održan je sastanak svih ravnatelja zdravstvenih ustanova Virovitičko – podravske županija sa županom Zvonimirom Šimićem na kojem je govoreno o utvrđivanju preliminarnih popisa prioriteta za raspored sredstava za decentralizirane funkcije između zdravstvenih ustanova u 2007. godini.Dogovoreno je da će zdravstvene ustanove iduće 2007. godine dobiti 6,4 posti više decentraliziranih sredstava negoli su ih dobili u tekućoj 2006. godini.