Grad Virovitica obavjestila je građane kako je, zbog izvođenja pripremnih radova za izgradnju zgrade POS-a u Južnom bloku, postojeći park za pse prestao i s radom u petak, 8. svibnja. Kako bi četveronožni ljubimci i njihovi vlasnici i dalje imali prostor za igru i boravak, novi park za pse uredit će se u neposrednoj blizini postojeće lokacije, na prostoru gdje je Grad Virovitica nekada građanima davao parcele na korištenje za sadnju vrtova. Zasađeni vrtovi neće se uklanjati!