VIROVITICA, 4. listopada – Igralište NK Virovitica. Vrijeme kišovito. Teren klizak. Gledatelja 500.
Strijelci 0:1 Đerđ (21 – 11 metara), 0:2 Ružak (32) i 1:2 Filipović (78).
Žuti kartoni: Virovitica - Babić i Grigić. Vukovar 91- Đalok, Mihić, Kalesić, Barošević i Krstanović
Crveni karton: Ružak (Vukovar 91)
VIROVITICA: Đurđek, Babić, Francem, Čiković (od 51. Sambol), Poljak, Grigić, Panić, Pranjić (od 57. Miličić), Čorović, Pšihistal (od 62 Pavlićić) Filipović. Trener Damir Pervan
VUKOVAR 91: Marčetić, Glamočak, Kalesić, Drljo, Mihić, Barošević, Đalok, Lončarević, (od 88. Krstanović) Novak, Đerđ, (od 88. Šučurović) Ružak. Trener Željko Mažar

Igrači Virovitice doživjeli su prvi poraz na svojem terenu u 2. HNL-sjever.
U 21. minuti slabi sudac Belje sa udaljenosti od preko 20 metara od lopte dosudio je kazneni udarac za ekipu Vukovara 91, iako kontakta među igračima nije bilo. Sigurni Đerđ pretvorio je kazneni udarac u zgoditak.
U 32. minuti gosti potpuno zasluženo dolaze u vodstvo od 2:0. Obrambeni igrači ostavljaju samog Ružaka kojemu nije bilo teško smjestiti loptu iza leđa vratara Đurđeka. U 39. minutu sudac opravdano dodjeljuje Ružaku drugi žuti karton, odnosno crveni karton, radi povlačenja protivničkog igrača.
U dugom poluvremenu domaći navaljuju, ali igraju potpuno pogrešno te umjesto brze igre loptom upuštaju se u igru čovjek na čovjeka što gosti vješto koriste i brane se izbacivanjem lopte van granica igrališta. U 78. minuti nakon brzog napada Filipović uspijeva smanjiti rezultat na 1:2. Posljednjih desetak minuta traje ofenziva domaćih, ali bez rezultata.
Pobjeda gostujuće ekipe potpuno je zaslužena jer su znali što žele i tome podredili svoju igru.
Najbolji igrač utakmice bio je vrata gostiju Marčetić.