Banner
Plenković: Za promjenu izbornoga sustava u BiH potreban je konsenzus
MORH raspisao natječaj za prijam 50 kandidata za časnike i časnice HV-a
Reiner: Sada nije najbolje vrijeme za razgovor o izbornom zakonu u BiH
Vlada: Predloženo imenovanje Vice Oršulića za predsjednika Uprave HEP-a
Vlada dala suglasnost na sklapanje ugovora za baterijske elektromotorne vlakove
HZMO: Isplata mirovina za svibanj započet će u ponedjeljak
Institut za vode uvodi satelite u praćenje rijeka, jezera i mora

  Županija

Vlada imenovala Igora Androvića u Odbor regija Europske unije

  vlada.gov.hr/snimio Kristijan Toplak           19.03.2022.
Vlada imenovala Igora Androvića u Odbor regija Europske unije

Na sjednici Vlade RH, koja je održana uz predsjedavanje premijera Andreja Plenkovića, donesena je Odluka o imenovanju članova i zamjenika članova u Odbor regija Europske unije, u mandatnom razdoblju 2020.-2025., kojom se razrješuje dio dosadašnjih članova i zamjenika članova te imenuje dio novih članova i zamjenika članova kao predstavnika lokalnih i područnih (regionalnih) vlasti izabranih na lokalnim izborima. Tako su novim članovima imenovani - Igor Andrović, Valter Drandić, Joško Klisović i Marko Vešligaj, a zamjenicima članova - Martina Furdek Hajdin, Ivica Kovačević, Ana Kučić i Marina Medarić.




Još iz kategorije Županija