Večeras ispred Palače Pejačević grupa Flageolet održat će samostalni cjelovečernji koncert. Svoj prvi nastup na ovogodišnjoj proslavi Dana grada, Flageolet je održao u petak, zajedno sa novoosnovanom grupom Indian Summer. Flageolet u sastavu Antonija Domšić, Filip Hrvoić i Matija Kovač ponovo će iz svog repertoara, u akustičnoj verziji odsvirati strane i domaće pop i rock hitove. Druženje je zakazano za 20.30 sati.