Banner
Pupovcu prijetili smrću na facebooku, SDSS sve prijavio policiji
Božinović o najavljenom prosvjedu Torcide: To je njihovo demokratsko pravo
SDP serijom susreta otvara dijalog s građanima o važnim društvenim temama
U zatvorskom sustavu lani boravilo gotovo 17 tisuća osoba lišenih slobode
Početkom prosinca kreće testno razdoblje razmjene i fiskalizacija eRačuna
Bačić: Država je pokazala da zna dobro reagirati u složenim situacijama
Splitski huligani tjerali su Srbina koji je dobio priznanje za obranu Vukovara

  Kazalište Virovitica

Večeras na Kazališnom ljetu – erotska kajkavska komedija „Bogi Ivač znova“

  V.N.           26.06.2015.
Večeras na Kazališnom ljetu – erotska kajkavska komedija „Bogi Ivač znova“

Bogi Ivač jedna je od najpoznatijih, najbolje posjećenih i najdugotrajnijih predstava HNK-a u Varaždinu, a u ovoj postavi vratila se u punom sjaju. Ljubomir Kerekeš okupio je glumačku ekipu koja će obnoviti kajkavsku erotsku komediju Bogi Ivač i opravdati dodatak Znova u sklopu kojeg se nalazi niz novih, aktualnih i duhovitih situacija. Predstava je svakako za odrasle jer obiluje lascivnim scenama.  

U predstavi nastupaju: Jan Kerekeš (Bogi Ivač), Sunčana Zelenika Konjević (Micika), Ljubomir Kerekeš (Ivačev otac) i Mirjana Sinožić (Ivačeva mati) i Mitja Smiljanić (Fičfirič). Tekst je s francuskog preveo Vladimir Gerić koji je i scenograf predstave, redatelj je Ljubomir Kerekeš koji je iautor adaptacije teksta te kostimograf.

Autor kajkavizacije je Tomislav Lipljin, songove je skladao Dragutin Novaković Šarli, a asistent redatelja je Jan Kerekeš. Zato neka večeras u 21 sat vaš odabir bude Kazalište Virovitica. Ulaz je Besplatan.




Još iz kategorije Kazalište Virovitica