Banner
Državni inspektorat opozvao Barebells pločicu - soft protein bar Coco Choco
Sabor u srijedu o SLAPP tužbama
Benčić: Rekla sam stoko i odnosilo se na HDZ
Izmjene Zakona o visokom obrazovanju, profesori rade do 67. godine
Sindikati traže zaštitu plaća od inflacije, Ćorić pregovore najavio za jesen
Državni tajnik Rukavina: Hrvatska ima 3,6 milijuna birača
HŽ Infrastruktura: Nesreće na željezničkim prijelazima prepolovljene

  Zabava

Urbana kultura mladih

  gg           08.05.2004.
Urbana kultura mladih

Snimio: Goran GazdekVIROVITICA, 8. svibnja – Kiša i hladnoća nisu omeli novoosnovanu udrugu "Urbane kulture mladih" da organizira večeras najavljeni glazbeno-scenski hapenning nazvan "Kod sata".
Na Trgu kralja Tomislava pod satom svirali su najprije virovitički bandovi - "Diskonekcija", predstavnici Hc-Punka i "Bad Habbit", koji praši hard rock, a zatim su došli gosti večeri, Đimi i Šomi ili "Neki to vole vruće" i njihovi PRIJATELJI: Damir Lipovšek- Keks (gitara) - Gordan Dorvale (bubnjevi) - Goran Delač (bas) - Marko Petrovia (klavijature) - Bruno Kovačić (gitara) - Dražen Šolc (bubnjevi).
Zbog lošeg vremena nije, na žalost, bilo previše gledatelja, ali oni koji su došli, dobro su se zabavili. U organizaciji hapenninga «Kod sata» Urbanoj kulturi mladih pomogli su FLORA VTC, Autocentar Pepa, Aqua Vision i Vodičanka.

Snimio: Goran Gazdek
Snimio: Goran Gazdek



Još iz kategorije Zabava