VIROVITICA, 8. svibnja – Kiša i hladnoća nisu omeli novoosnovanu udrugu "Urbane kulture mladih" da organizira večeras najavljeni glazbeno-scenski hapenning nazvan "Kod sata".
Na Trgu kralja Tomislava pod satom svirali su najprije virovitički bandovi - "Diskonekcija", predstavnici Hc-Punka i "Bad Habbit", koji praši hard rock, a zatim su došli gosti večeri, Đimi i Šomi ili "Neki to vole vruće" i njihovi PRIJATELJI: Damir Lipovšek- Keks (gitara) - Gordan Dorvale (bubnjevi) - Goran Delač (bas) - Marko Petrovia (klavijature) - Bruno Kovačić (gitara) - Dražen Šolc (bubnjevi).
Zbog lošeg vremena nije, na žalost, bilo previše gledatelja, ali oni koji su došli, dobro su se zabavili. U organizaciji hapenninga «Kod sata» Urbanoj kulturi mladih pomogli su FLORA VTC, Autocentar Pepa, Aqua Vision i Vodičanka.
![]() |
![]() |