VIROVITICA, 12.svibnja – Policijska uprava Virovitičko-podravska izvijestila je danas da je policijska ophodnja Policijske postaje Pitomača u nedjelju 9. svibnja ove godine pola sata nakon ponoći u Domjanićevoj ulici u Pitomači, zatekla četvero mlađih punoljetnika kako puše «joint». Dvije djevojke i dva mladića iz Pitomače i Kloštra Podravskog , pušili su, utvrdila je kasnije policija - opasnu drogu marihuanu.
Istragom je utvrđeno da su drogu kupili od D.B. s prebivalištem na širem području Špišić Bukovice . Taj dvadeset četverogodišnjak je marihuanu sam uzgajao, neovlašteno je posjedovao te je na kraju prodao čime je počinio dva kaznena djela. Zbog toga je u utorak oko 16 sati priveden istražnom sucu Županijskog suda u Bjelovaru. Posrednik u prodaju bio je S.Š. (24) iz Pitomače.