Reformist Čačić: Sramotno dovoditi u vezu zločinačku NDH s Domovinskim ratom
SABA: Raos izjednačio ustašku NDH s današnjom suverenom i demokratskom Hrvatskom

U nedjelju  završnica 23. zimskog prvenstva Virovitice u malom nogometu

Uz pokroviteljstvo Grada Virovitice, Virovitičko-podravske županije te Turističke zajednice Grada Virovitice, u nedjelju 10. siječnja, finalnim dvobojem seniora, momčadi HNK Suhopolja i KMF Dervente, koja počinje u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tehničke škole u Virovitici, završiti će 23. zimsko prvenstvo u malom nogometu. U subotu su odigrani polufinalni dvoboji za seniore, finale za veterane,... Naime, Suhopolje je lakoćom u polufinalu svladalo mađarski Interholz 5:1. Briljirao je dvojac Ibriks - Begović. U drugom polufinalu, KMF Derventa je u briljantnoj izvedbi torpedirala Kograd 9:2. Veterani Virovitice osvojili su veteranski dio turnira. U finalu su svladali Standard iz Nove Šarovke 3:1. Najbolji igrač veteranskog dijela turnira je Mladen Lončar (Virovitica). Naj strijelac je Predrag Vujić (Standard Nova Šarovka) koji je zabio šest golova, a i najbolji golman (Nedeljko Geng) nosio je dres Standarda.  Raspored utakmica (nedjelja 10. 1. 2010): Finale pionira U-14: Škvadra Koprivnica - Virovitica I. (15,30); Pioniri U-10 za 3. mjesto: Virovitica II. - Mladost Čačinci (16,10); Finale juniora: HNK Suhopolje - NK Virovitica (16,50); Seniori za treće mjesto: Interholz - Kograd (17,30); Finale pionira U-10: Virovitica I. - Suhopolje I; Finale seniora: HNK Suhopolje - KMF Derventa (20,00). Medijski pokrovitelji natjecanja su Radio Virovitica, Virovitički list i Glas Slavonije, a suorganizator turnira je Športska zajednica Grada Virovitice.

PIONIRI U-14 ZA 3. MJESTO:

Bjelovar - Suhopolje 1     6:2 (2:1)

STRIJELCI: 1:0 Šehić, 1:1 Mačkić, 2:1 Šehić, 3:1 Šimatović, 4:1 Šehić, 4:2 Mačkić, 5:2 Šehić, 6:2 Šehić

PIONIRI U-12 ZA 3. MJESTO:
Suhopolje 1 - Suhopolje 2
NAPOMENA: Utakmica nije odigrana jer se protivnici nisu pojavili u zakazanom terminu.

JUNIORI ZA 3. MJESTO:
MNK Viroviticica-juniori - NK Omladinac   1:0 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Zdeličan

PIONIRI U-12 FINALE:
Mladost (Čačinci) - Virovitica 1   1:3 (1:2)
STRIJELCI: 1:0 Tominac, 1:1 Rebić, 1:2 Brezovečki, 1:3 Orač

NAJBOLJI STRIJELAC: Vedran Furmek, 17 zgoditaka (NK MLADOST Ž.)
NAJBOLJI IGRAČ: Alen Orač (NK VIROVITICA)
NAJBOLJI GOLMAN: Ivan Legčević (NK MLADOST Ž.)

SENIORI  POLUFINALE
Interholz  -  HNK Suhopolje     1:5 (0:4)
STRIJELCI: 0:1 Ibriks, 0:2 Begović, 0:3 Menegati, 0:4 Viljevac, 0:5 Božić, 1:5 Miskovicz

VETERANI FINALE:
NK Virovitica - NK Standard (Nova Šarovka) 3:1 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Lukanić, 1:1 Bešen, 2:1 Moslavac, 3:1 Iličić

NAJBOLJI STRIJELAC: Predrag Vujić, 7 zgoditaka (NK Standard)
NAJBOLJI IGRAČ: Mladen Lončar (NK Virovitica)
NAJBOLJI GOLMAN: Nedeljko Geng (NK Standard)

KMF Derventa  - Kograd     9:2 (4:1)
STRIJELCI: 1:0 Kvržić, 2:0 Bećarević, 3:0 Bećarević, 4:0 Gavrić, 4:1 Presečan, 5:1 Kvržić, 6:1 Gojić, 7:1 Bašić, 8:1 Bećarević, 8:2 Jambrušić, 9:2 Gavrić