SLATINA - Ovogodišnja manifestacija redovitih glazbenih nastupa u nedjeljne večeri uz gradsku fontanu na Trgu sv. Josipa pod nazivom Slatinsko ljeto približava se kraju. U nedjelju, 24. kolovoza, nastupit će glazbeni sastav iz Osijeka Prva liga, slatinski butici i saloni će se predstavit modnom revijom i revijom frizura, vjenčanica i tetovaža, a gradska će Turistička zajednica podijeliti nagrade i priznanja za najuređeniju okućnicu i balkon. Bit će to završnica akcije Volim Hrvatsku 2008., u kojoj Hrvatska turistička zajednica već tradicionalno tijekom proljeća i ljeta potiče građane da radom oko svojih kuća podižu ekološku svijest, a samim tim i uljapšaju svoj okoliš i cijeli grad. Ove godine u akciju Volim Hrvatsku za najuređeniju okućnicu i najuređeniji balkon u Slatini prijavilo se 14 građana i tri ustanove.