VIROVITICA – Privremena dekanica Visoke škole za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici, Vesna Bedeković i ravnatelj Gradske knjižnice i čitaonice, Ivan Zelenbrz potpisali su jučer ugovor o osnivanju Znanstvenog odjela pri Gradskoj knjižnici i čitaonici za potrebe Visoke škole za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici. «Već imamo studijski odjel, a knjižnicu ćemo i nadalje razvijati za potrebe ne samo osnovnog i srednjeg, već i visokog školstva», rekao je Zelenbrz.