U dva popodneva, u središtu Virovitice, aktivisti Hrvatske stranke pravne države prikupili su 350 potpisa za peticiju kojom se traži referendum za Zakon o radu. Peticija će se, na štandu ispred Robne kuće, potpisivati u subotu od do 17 sati i u nedjelju od 9 do 15 sati.U HSPD to osjenjuju odličnim jer tu nisu pribrojani potpisi koje aktivisti skupljaju na terenu.