Banner
Plenković: Za promjenu izbornoga sustava u BiH potreban je konsenzus
MORH raspisao natječaj za prijam 50 kandidata za časnike i časnice HV-a
Reiner: Sada nije najbolje vrijeme za razgovor o izbornom zakonu u BiH
Vlada: Predloženo imenovanje Vice Oršulića za predsjednika Uprave HEP-a
Vlada dala suglasnost na sklapanje ugovora za baterijske elektromotorne vlakove
HZMO: Isplata mirovina za svibanj započet će u ponedjeljak
Institut za vode uvodi satelite u praćenje rijeka, jezera i mora

  Zdravlje

Treći susret djece i mladih dijabetičara Slavonije, Baranje i Moslavine

        11.09.2011.
Treći susret djece i mladih dijabetičara Slavonije, Baranje i Moslavine

U organizaciji Udruge dijabetičara Virovitice jučer se u Virovitici održao treći susret djece i mladih dijabetičara Slavonije, Baranje i Moslavine.Ovo druženje uveličale su i Demokratska zajednica Mađara Hrvatske Udruga Novi Gradac i Udruga za zaštitu od dijabetesa grada Tešnja iz Bosne i Hercegovine.
Nakon prigodnog predavanja u Gradskoj knjižnici Virovitica gdje je nazočne pozdravio u ime pokrovitelja Grada Virovitice dogradonačelnik Ivan Sić i obilaskom kulturnih znamenitosti grada, program je nastavljen Dječjim sportskim igrama na stadionu Tvina. Tako su se mali dijabetičari iskušali u trčanju u vreći, nošenju jajeta u žlici, nošenju lopte leđima, provlačenju kroz obruč i košarci na travi.




Još iz kategorije Zdravlje