VIROVITICA,
14. travnja - U novu zgradu kraj Policijske uprave Virovitičko-podravske
u Masarykovoj ulici u kojoj su trebale biti smještene tajne službe najvjerojatnije
će useliti Državna uprava za zaštitu i spašavanje. Ta je lokacija predložena
na sastanku ravnatelja te službe Đure Poldrugača i virovitičkog
gradonačelnika Zvonka Kožnjaka.