Primorac: U 2023. zaplijenjeno 70 tona duhana i 1100 kilograma droge
Dječja bolnica u Klaićevoj dobila novi MR uređaj, vrijedan gotovo dva milijuna eura

Sport

Slatinčani poveli, Dinamo slavio

10.04.2012.         1687 pogleda

Preko tisuću gledatelja došli su vidjeti Dinamo na djelu protiv trećeligaša Slatine. Na lijepom, novom nogometnom igralištu bez  Šimunića, Rukavine i Samira Dinamvci  s 3:1 bili boli od Slatine koja je čak i vodila 1:0 (Ciglar udarcem sa 16 metara u 40. minuti). Dinamo je izjednačio preko Krstanovića samo dvije minute kasnije i na odmor se otišlo remijem prije svega zahvaljujući domaćem vrataru Peterfaiju. Slatini je u nastavku presudio Tomečak, koji je s dva pogotka (69. i 78.) donio Dinamu pobjedu.

Slatina: Peterfai, Prlić, Nađ, Majstorović, Džanko, Bračun, Filipović, Rushiti, Ciglar, Pejić, Vurdelja (još su igrali: Mehmedi, Doić, Pecolaj, Međumurac, Bubaš, Kizivat, Jagnjić, Turković).

Dinamo: Mitrović, Vrsaljko, Leko, Pokrivač, Pivarić, Calello, Badelj, Tomečak, Kovačić, Sylvestr, Krstanović (još su igrali: Vida, Ibanez, Tonel, Alispahić, Beqiraj).