Banner
Državni inspektorat opozvao Barebells pločicu - soft protein bar Coco Choco
Sabor u srijedu o SLAPP tužbama
Benčić: Rekla sam stoko i odnosilo se na HDZ
Izmjene Zakona o visokom obrazovanju, profesori rade do 67. godine
Sindikati traže zaštitu plaća od inflacije, Ćorić pregovore najavio za jesen
Državni tajnik Rukavina: Hrvatska ima 3,6 milijuna birača
HŽ Infrastruktura: Nesreće na željezničkim prijelazima prepolovljene

  Virovitica

Sigurno u prometu

  mm           13.05.2004.
Sigurno u prometu
VIROVITICA, 13. svibnja – Četrdeset i četiri učenika iz jedanaest osnovnih škola na području Virovitičko-podravske županije borilo se za titulu najboljeg na 12. županijskom natjecanju «Sigurno u prometu» održanom danas u Osnovnoj školi Ivane Brlić-Mažuranić. Jedanaest ekipa koje su činili po dvije djevojčice i dva dječaka, uglavnom učenika petih razreda, trebalo je pokazati umijeće vožnje na biciklu na poligonu postavljenom na parketu školske sportske dvorane.
U akciji su sudjelovali i djelatnici prometne policije. Najbolji biciklisti, Filip Marić (OŠ A. Cesarca Špišić Bukovica), Matej Jusup (OŠ I.B.Mažuranić Orahovica), Lorena Škralac (OŠ A. Cesarca Špišić Bukovica) i Inka Brijačak (OŠ Gradina, uz kandidaturu za državno natjecanje, dobili su bicikle za nagradu, zahvaljujući sponzorima, Auto klubu Virovitica,Gradskom poglavarstvu, Virovitičko-podravskoj županiji i Croatia osiguranju.



Još iz kategorije Virovitica