VIROVITICA,
25. prosinca - Predstavnici Šahovskog kluba Virovitica, Hrvoje Maroja
i Branimir Markotić, posjetili su danas Virovitičko – podravsku županiju, gdje
ih je u radni posjet primio župan dr. Stjepan Feketić. Šahisti su župana Feketića
izvijestili o problemima prostora, jer klub od 1992. godine nema mjesta gdje
bi se okupljali. Dr Feketić je obećao podršku, te naglasio da će im zajedno
s Gradom Viroviticom, pripomoći u nastojanju da klub nakon 15 godina ponovno
dobije svoje prostorije u kojima će moći adekvatno djelovati.
Šahovski klub Virovitica prošle je godine proslavio 80 godina postojanja.