VIROVITICA,
26.siječnja - Izaslanstvo Ženskog rukometnog kluba TVIN Trgocentar,
u kojem su bili: predsjednik
Slobodan Jančevski, trener
Zdenko
Kordi, tajnik
Mario Šolc, te igračice,
Maja
Maloča,
Andreja Hrg i
Zdenka Premužić,
boravili su danas u radnom posjetu Virovitičko – podravskoj županiji gdje ih
je primio župan dr.
Stjepan Feketić. Predsjednik TVIN Trgocentra,
Slobodan Jančevski izvijestio je župana Feketića o radu u mlađim dobnim uzrastima,
posljednjim uspjesima na međunarodnom planu, gdje su se Virovitičanke plasirale
u 4. kolo Kupa kupova, ali i o problemima koji dolaze s visokim ambicijama ako
se želi ostati u vrhu hrvatskog rukometa. Govorio je i o stvarnoj vrijednosti
kluba koji je postao sinonim za uspješan sportski kolektiv ovoj regiji, odnosno
da je TVIN Trgocentar prepoznatljiv brand i Virovitice i Virovitičko – podravske
županije.
Župan dr. Stjepan Feketić govorio je kako je Virovitica oduvijek bila poznata
po rukometu koji ima dugačku tradiciju. Istaknuo je kako se nada da će i Jedinice
lokalne samouprave, ali i Virovitičko – podravska županija, te grad Virovitica,
ali i gospodarski te privredni subjekti pronaći svoj interes sudjelovanja u
projektu TVIN Trgocentra, u čemu će Županija zasigurno pripomoći. Tom je prigodom
predsjednik Virovitičanki, županu Feketiću predao poklon, rukometnu loptu sa
svim potpisima aktualnim rukometnih reprezentativaca koji nastupaju na Svjetskom
prvenstvu u Njemačkoj.
Rukometašicama u subotu počinje nastavak prvenstva u Prvoj Hrvatskoj rukometnoj
ligi za žene, kada će od 19 sati na svom terenu igrati utakmicu 12. kola protiv
Zameta.