Bernardić: Restart koalicija će sama osvojiti stabilnu većinu
HZJZ: Potpise birača ponajprije prikupljati na otvorenome
Stožer ukinuo zabranu rada nedjeljom
Restart: Vlada je prespavala predsjedanje EU-om
DIP: Podatke za izbore birači mogu promijeniti do 24. lipnja
Polovina umirovljenika prima prosječno 1.420 kuna mirovine
Bernardić: Izdaja je nacionalnih interesa da nafta odlazi u mađarske rafinerije

  Prosvjeta

Rezultati županijskog natjecanja iz matematike za srednje škole

  Ivana Andrović, prof           01.03.2018.         2635 pogleda
Rezultati županijskog natjecanja iz matematike za srednje škole

Dana 28. veljače 2018. godine u Gimnaziji Petra Preradovića u Virovitici je održano županijsko Natjecanje iz matematike za srednje škole. Natjecanje je provedeno u dvije kategorije: A kategorija – prirodoslovno matematička gimnazija i B kategorija – ostale gimnazije i četverogodišnje srednje škole. Na natjecanju su sudjelovala 52 učenika, od toga 20 učenika u A kategoriji i 32 učenika u B kategoriji.

Članovi Povjerenstva su:

  1. Azra Razlog, prof. matematike, Gimnazija Petra Preradovića, predsjednica
  2. Ivana Andrović, prof. matematike i informatike, Gimnazija Petra Preradovića, članica
  3. Ana Borbaš-Bajivić, prof. matematike i informatike, Strukovna škola Virovitica, članica
  4. Željka Korlević, dipl. ing. matematike, savjetnica, Srednja škola Marka Marulića Slatina, članica
  5. Marko Marić, prof. matematike, Srednja škola Stjepana Sulimanca Pitomača, član
  6. Danijel Golinac, prof. matematike i informatike, Tehnička škola Virovitica, član
  7. Mateja Uzelac, prof. matematike i informatika, Gimnazija Petra Preradovića, članica
  8. Ružica Milaščević, prof. matematike i informatike, Industrijsko-obrtnička škola Slatina, članica.

 Učenici su postigli sljedeće rezultate, još neslužbene do potvrde Državnoga povjerenstva:

A kategorija:

Prvi razred

  1. mjesto: Iskra Maravić, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.
  2. mjesto: Filip Smrček, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.
  3. mjesto: Luka Per, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.

Drigo razred

1. mjesto: Iva Rengel, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.
2. mjesto: Ina Moslavac, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.
3. mjesto: Denis Ronik, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Mateja Uzelac, prof.

Treći razred

1. mjesto: Sven Balint, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.
2. mjesto: Nika Lovreković, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.
2. mjesto: Vinko Martinčević, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.
3. mjesto: Lana Stevanovski, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof

Četvrti razred

1. mjesto: Mijo Piškur, , Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.
2. mjesto: Karlo Aragović, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof
3. mjesto: Dino Meter, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.

 B kategorija:

Prvi razred

1. mjesto: Mislav Korotaj, Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici, mentorica Zvjezdana Puškarić, prof
2. mjesto: Antonela Becker, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Ivana Andrović, prof. mjesto: Nikolina Đukić, Strukovna Škola Virovitica, mentorica Anita Ivković Šokec, prof.
3. mjesto: Ema Crnogaj, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Ivana Andrović, prof.

 Drugi razred

1. mjesto: Boris Boronjek, Srednja škola Marka Marulića Slatina, mentorica Željka Korlević
2. mjesto: Una Maravić, Srednja škola Marka Marulića Slatina, mentorica Željka Korlević
3. mjesto: Robert Orlić, Srednja škola Marka Marulića Slatina, mentorica Željka Korlević

 Treći razred

1. mjesto: Antonijo Martinović, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Jessica Puž, prof.
2. mjesto: Benjamin Hankić, Srednja škola Marka Marulića Slatina, mentor Veljko Živković, prof.
3. mjesto: Marko Bušljeta, Srednja škola Stjepan Ivšić Orahovica, mentorica Željka Ptiček, prof.

 Četvrti razred

1. mjesto: Gordana Borotić, Srednja škola Marka Marulića Slatina, mentorica Željka Korlević
2. mjesto: Filip Gregurec, Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici, mentorica Zvjezdana Puškarić, prof.
3. mjesto: Ana Grčić, Gimnazija Petra Preradovića, mentorica Azra Razlog, prof.

Komentari

Za korisnike Facebooka



Za korisnike foruma

    Registriraj se

Ako prilikom prijavljivanja dolazi do greške, kliknite OVDJE.



Još iz kategorije Prosvjeta



Virovitica.net koristi kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža. Za više informacija o korištenju kolačića na portalu Virovitica.net kliknite ovdje.