Banner
Liječničke udruge najavile štrajk - očekuju sastanak s premijerom
Erlić: Zbog učinaka kohezijske politike naš BDP veći za pet posto
Ministar Erlić: Iz EU fondova osigurano nikad većih 680 milijuna eura za 22 grada
Za HND-ove nagrade stiglo 97 kandidatura
Sabor ovaj tjedan o zakonu o osobnoj asistenciji, idući tjedan stanka za Uskrs
Zagreb: Kamen spoticanja u spomen na Borisa Hanžekovića
Klub Mosta predlaže univerzalni dječji doplatak

  Viroexpo

Rasprodan kompletan izložbeni prostor 19. Viroexpa, i ove godine prijavljeno preko 700 izlagača

        21.01.2014.         1514 pogleda
Rasprodan kompletan izložbeni prostor 19. Viroexpa,  i ove godine prijavljeno preko 700 izlagača

Za sajam je i ove godine prijavljeno preko 700 izlagača, što je na podjednakoj razini kao i prošle godine. Razlog tomu je što su ove godine pojedini izlagači zakupili veće izložbene prostore nego lani te je sajam već nekoliko dana u potpunosti popunjen, što sajam Viroexpo čini jednim od rijetkih u Republici Hrvatskoj, ako ne i jedinim, koji je povećao svoj izložbeni prostor i u ovim teškim vremenima uspio ga u potpunosti prodati.

Za ove sjajne rezultate zaslužan je cijeli Organizacijski odbor 19. međunarodnog sajma gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo na čelu s predsjednikom Tomislavom Tolušićem i direktorom sajma Viroexpo Igorom Androvićem.

19. međunarodni sajam Viroexpo održava se u Virovitici od 24. do 26. siječnja na sajamskom prostoru Viroexpo. Zemlja partner sajma je Kraljevina Nizozemska.

Cjelokupan program sajma možete pronaći na službenoj internetskoj stranici www.viroexpo.hr.

Komentari

Za korisnike Facebooka



Za korisnike foruma

    Registriraj se

Ako prilikom prijavljivanja dolazi do greške, kliknite OVDJE.



Još iz kategorije Viroexpo