Izumrla jadranska vrsta morskog psa pronađena u Crnom moru
Glavni odbor potvrdio Milanovića za SDP-ova kandidata za predsjednika Republike
Božinović: Država i kompanije moraju činiti sve u zaštiti od kibernetičkih napada
Plenković: Idući tjedan Vlada i predsjednik o imenovanju Markića ravnateljem SOA-e
Voštana replika kipa A. Lincolna rastalila se zbog ogromnih vrućina u Washingtonu
Michael Jackson je umro s 500 milijuna dolara duga
Umjetna inteligencija uči jezik tumora radi bolje dijagnoze

Sport

Pobjeda Tvin-Trgocentra

vb           17.09.2003.         1359 pogleda

VIROVITICA, 17. rujna - U 2. kolu I. Hrvatske rukometne lige rukometašice «Tvin-Trgocentra» večeras su na domaćem terenu pobijedile rukometašice iz Sesveta rezultatom 36:22.
U odličnoj utakmici, uz gromoglasno navijanje raspoloženih domaćih navijača, domaćini su odigrali utakmicu u snažnom tempu, sa duhovitim kombinacijama. Zahvaljujući odličnoj igri u obrani i uz raspoloženu novu vratarku Biljanu Krstevski virovitičke rukometašice su visokim rezultatom 36:22 (16:10) savladale gošće iz Sesveta.
Gošće su u prvom poluvremenu pružale snažan otpor. No, u drugom poluvremenu ekipa trenera Nenada Šoštarića se razigrala, sve je išlo kao «po špagi».
Najbolja igračica utakmice bila je Zdenka Krušelj, koja je u protivničku mrežu «strpala» čak dvanaest golova, od čega četiri nepogrešivo iz «sedmerca». Bila je doslovno nezadrživa. Zanimljivo, ali jedan gol je dala i golmanica virovitičke ekipe koja je iz šesterca pogodila protivnički gol u trenutku kada je on bio prazan jer je golmanica Sesveta krenula zaustaviti virovitičku «kontru».
Na desnom krilu Dijana Batelka je imala stopostotni učinak, šest udaraca – šest zgoditaka, a Marina Raguž i Marijana Štefanac su se izvrsno uklopile u ekipu, kao i sve ostale djevojke sa klupe. Rezultat takve igre je četrnaest zgoditaka razlike protiv dobre i borbene ekipe iz Sesveta.
Za «Tvin-Trgocentar» gol su dale i Knežević (2), Batelka (7), Rončević (1), Raguž (5), Begović (1), Sabol (1), Štefanac (4) i Kožnjak (2).