VIROVITCA
- Planinari planinarskog «Papuk» iz Virovitice danas su boravili na Kamenitovcu.
Uz njih, na desetom, jubilarnom susretu «Pozdrav proljeću» bilo je još tristotinjak
planinara iz mnogih planinarskih društava Hrvatske. «Proveli smo ugodna četiri
sata u hodanju i druženju uz jednu okrjepu na polovici puta. Završetkom hodanja
u planinarskom domu uz paprikaš, piće, pjesmu i ples proveli smo jedno lijepo
nedjeljno popodne», rekli su planinari po povratku u Viroviticu.