KOLAR inflacija je odgovornost Vlade, ne može se prebaciti na trgovce
Sindikati upozorili na probleme u obrazovanju povodom Međunarodnog dana obrazovanja
HAKOM-ova brošura Ključevi sigurnog interneta za 50.000 učenika
Nova TV priprema ponudu za dodjelu nove koncesije
Sabor u petak glasa o vraćanju Josipa Dabre u saborske klupe
Uručeni Sporazumi o preventivnim pregledima za hrvatske branitelje za 2025.
SLJEPĆEVIĆ Naš film govori i o situaciji u kojoj smo danas

  Gospodarstvo

Pekara Flog: Domaći kruh – dostava do vaših vrata

  Ljubiša Živojnov           23.02.2015.
Pekara Flog: Domaći kruh – dostava do vaših vrata

Pekara "Flog" koja u našemu gradu postoji više od tri godine,  od  mjeseca listopada 2014. prelaskom u vlasništvo tvrtke "VIRGAL" iz Virovitice  (vlasnik gospodin Tomislav Pošta) uvela neke je odlične poslovne poteze koje su na radost sadašnjih ali i budućih kupaca.

Kao prvo, sniženje cijena pekarskih proizvoda. Seljački kruh od 1200 grama sa 12 kuna snižen je na 10 kuna, kruh seljački 700 grama sa 7 kuna na 6 kuna, ista je cijena i raženome kruhu od 700 grama, a orahnjača i makovnjača od 450 grama za samo 15,00 kuna. Cijena popularnoj pogači od 500 grama je 4.50 kune.

I to nije sve...

Sve te proizvode možete naručiti na vašu kućnu adresu, jer imaju svakodnevno besplatnu dostavu za područje grada i bliže okolice (Podgorje, Sveti Đurađ, Milanovac, Čemernica, Korija, Šp.Bukovica, Brezik, Lukač i Turanovac.

Princip narudžbe i besplatne dostave je slijedeći: ukoliko želite bilo koji pekarski proizvod dobiti na vašu adresu morate naručiti danas onu količinu koju želite dobiti sutra.

Zašto kupiti  baš te pekarske proizvode?

Zato što u pekari "Flog" možete naručiti kruh, peciva i kolače , kako su  pekle naše bake u krušnoj peći na drva, koji su bez aditiva i drugih kemijskih primjesa štetnih po ljudsko zdravlje. Kvaliteta i višednevna svježina pekarskih proizvoda prednost su pekare.

Svi pekarski proizvodi dostupni su svakoga dana u tjednu osim nedjelje.

Mobitel za narudžbe je: 098/ 9654 825.

Dobar tek!

Komentari


Živi Zid
23.2.2015. 10:04


Još iz kategorije Gospodarstvo