Banner
Pupovcu prijetili smrću na facebooku, SDSS sve prijavio policiji
Božinović o najavljenom prosvjedu Torcide: To je njihovo demokratsko pravo
SDP serijom susreta otvara dijalog s građanima o važnim društvenim temama
U zatvorskom sustavu lani boravilo gotovo 17 tisuća osoba lišenih slobode
Početkom prosinca kreće testno razdoblje razmjene i fiskalizacija eRačuna
Bačić: Država je pokazala da zna dobro reagirati u složenim situacijama
Splitski huligani tjerali su Srbina koji je dobio priznanje za obranu Vukovara

  Slatina

Otvoreno „Slatinsko ljeto 2012“

  Foto:domovina.blog           02.07.2012.
Otvoreno „Slatinsko ljeto 2012“

U organizaciji Turističke zajednice grada Slatine jučer je na Trgu sv. Josipa prigodnim govorom dogradonačelnik Slatine, dr. Miroslav Venus svečano otvorio Slatinsko ljeto 2012. Najavu zbivanja pročitala je direktorica Turističke zajednice Slatine Helena Hegediš.
Po uzavrelom suncu građane je pjesmom zabavila orahovačka grupa „Čarobnjaci", a najmlađi su s nestrpljenjem dočekali slatinskog iluzionistu Magic Leona, koji im je svojim čarolijama izmamio osmjehe na licu.

Od programa koji se nudi na ovogodišnjem Slatinskom ljetu valja napomenuti projekcije besplatnih filmova koji će se prikazivati u Pučkom otvorenom učilištu od 20,00 sati. Tako će ljubitelji fililmova moći pogledati: 7. srpnja „Bijes titana", 14. srpnja „Lorax, zaštitnik šume", 21. srpnja „Igre gladi", 28. Srpnja „Američka pita - okupljanje", 4. kolovoza „Diktator", 18. kolovoza „Snjeguljica i lovac", 25. kolovoza „Pirati! Banda nepoželjnih" i za kraj 31. kolovoza „Snjeguljica".

Suorganizatori ovogodišnje manifestacije su Virovitičko-podravska županija, Grad Slatina, Pučko otvoreno učilište i Hrvatska turistička zajednica.

 

 




Još iz kategorije Slatina