Banner
Pupovcu prijetili smrću na facebooku, SDSS sve prijavio policiji
Božinović o najavljenom prosvjedu Torcide: To je njihovo demokratsko pravo
SDP serijom susreta otvara dijalog s građanima o važnim društvenim temama
U zatvorskom sustavu lani boravilo gotovo 17 tisuća osoba lišenih slobode
Početkom prosinca kreće testno razdoblje razmjene i fiskalizacija eRačuna
Bačić: Država je pokazala da zna dobro reagirati u složenim situacijama
Splitski huligani tjerali su Srbina koji je dobio priznanje za obranu Vukovara

  Slatina

Otvoren Robni centar KTC-a u Slatini

        18.07.2003.
Otvoren Robni centar KTC-a u Slatini

SLATINA, 18. srpnja - Petstotinjak građana okupilo se danas točno u podne u Industrijskoj ulici na svečanosti otvorenja novoizgrađenog Robnog centra križevačke trgovačke kuće KTC.
Ovaj dvanaesti i najmoderniji Robni centar koji je otvorilo poduzeće Ivana Katavića iz Križevaca, na policama nudi oko 50.000 artikala, a uz prodavaonicu otvoren je i restoran koji može primiti 400 osoba.
Simboličnim presijecanjem vrpce KTC-ov Robni centar u Slatini otvorio je virovitičko-podravski župan Ivan Begović.
Gradonačelnica Slatine Ksenija Plantak je naglasila da je to prva velika investicija u Slatini nakon Domovinskog rata i ohrabruje jer pokazuje da ipak netko vjeruje da će slatinsko gospodarstvo krenuti i da će se kupovna moć Slatinčana povećavati. Ono što je za Grad u ovome trenutku najvažnije, kazala je, činjenica je da je ovdje otvoreno 45 novih radnih mjesta na kojima su zaposleni domaći ljudi.
Vlasnik KTC-a Ivan Katavić je objasnio da je KTC od 1993. godine, kada je otvoren prvi Robni centar, bio vođen idejom da domaće kupce vrati u domaće trgovine tako što će im omogućiti široku ponudu najkvalitetnijih i najpoznatijih svjetskih proizvoda, ali i brojne domaće proizvode jer pruža mogućnost domaćim proizvođačima da se na policama nađe i njihova roba.
"Tu je šansa i za slatinske proizvođače s kojima ćemo, vjerujem, razvijati dobre kooperantske odnose", istaknuo je Katavić.




Još iz kategorije Slatina