Banner
Državni inspektorat opozvao Barebells pločicu - soft protein bar Coco Choco
Sabor u srijedu o SLAPP tužbama
Benčić: Rekla sam stoko i odnosilo se na HDZ
Izmjene Zakona o visokom obrazovanju, profesori rade do 67. godine
Sindikati traže zaštitu plaća od inflacije, Ćorić pregovore najavio za jesen
Državni tajnik Rukavina: Hrvatska ima 3,6 milijuna birača
HŽ Infrastruktura: Nesreće na željezničkim prijelazima prepolovljene

  Lokalni izbori 2009.

Održana tradicionalna završna školska manifestacija – Zbogom školo do jeseni

        18.06.2010.
Održana tradicionalna završna školska manifestacija – Zbogom školo do jeseni

Tradicionalna manifestacija „Zbogom školo do jeseni" održana je na obnovljenom Rukometnom igralištu TVIN-a u Virovitici, u organizaciji Virovitičko-podravske županije Upravnog odjela za društvene djelatnosti i Osnovne škole Suhopolje. Uz virovitičko-podravskog župana Tomislava Tolušića, nazočio joj je gradonačelnik Grada Virovitice Ivica Kirin, pročelnici Upravnih odjela Virovitičko-podravske županije, ravnatelji osnovnih i srednjih škola, profesori, učitelji, školarci,... Oko dvije tisuće posjetitelja uživalo je uz bogat zabavno-kulturno-umjetnički program. Bilo je tu pjesme, plesa, recitala, suza i smijeha,... Po završetku protokolarnog dijela, nazočnima se predstavila virovitička grupa Iritus, a na kraju večeri Rukometno igralište TVIN-a, „zapalila" je Maja Šuput.

 




Još iz kategorije Lokalni izbori 2009.