VIROVITICA, 28. ožujka – U noći s nedjelje na ponedjeljak, četrdeset minuta nakon ponoći, u Zdencima samoubojstvo vješanjem počinio je dvadesetogodišnji mladić. Učinio je to u nusprostorijama obiteljske kuće svoga djeda. Dežurna liječnica Doma zdravlja konstatirala je da na tijelu nema tragova nasilja. Ne navodi se motiv zbog kojeg se mladić odlučio na očajnički čin.