Banner
Državni inspektorat opozvao Barebells pločicu - soft protein bar Coco Choco
Sabor u srijedu o SLAPP tužbama
Benčić: Rekla sam stoko i odnosilo se na HDZ
Izmjene Zakona o visokom obrazovanju, profesori rade do 67. godine
Sindikati traže zaštitu plaća od inflacije, Ćorić pregovore najavio za jesen
Državni tajnik Rukavina: Hrvatska ima 3,6 milijuna birača
HŽ Infrastruktura: Nesreće na željezničkim prijelazima prepolovljene

  Sport

Nogometna akademija No Limit treća na međunarodnom Božićnom turniru u Gornjoj Stubici

        05.01.2015.
Nogometna akademija No Limit treća na međunarodnom Božićnom turniru u Gornjoj Stubici

Odlično su otvorili novu godinu mali igrači akademije No Limit do 10 godina. Nakon što su u grupnoj fazi dosli do pobjede protiv renomirane Zagrebačke škole NŠ Maksimir rezultatom 6:0 te NK Mladost iz Zaboka 5:2 i NK Tondach 5:3 u četvrtfinalu su sa 3:1 bili bolji od NK Studenski Grad.
U polufinalnoj utakmici su zahvaljujući spletu nesretnih okolnosti kiksali protiv ekipe Nk Laz te se skupa sa Slovenskom eko Brežice našli u borbi za broncu.
Nakon polufinalnog šoka u utakmici za treće mjesto su mali akademci s mogli snage i fenomenalnom igrom došli do visoke 7:0 pobjede.
Niko Gomerčić sa 11 postignutih pogodaka je bio najbolji strijelac turnira!
Za Nogometnu akademiju No Limit su nastupili: Matko Jug, Noah Barčan, Oton Fadljević, Tin Filipović, Niko Gomerčić, Saša Ivan Švarbić, Domagoj Pauković, Benjamin Široki i Luka Sabo.

Već sutra pred istim dečkima je četvrtfinala utakmica Na zimskom turniru u Donjem Miholjcu.


Komentari

siniša prpić
5.1.2015. 15:49
slavujj
5.1.2015. 14:33


Još iz kategorije Sport