Reformist Čačić: Sramotno dovoditi u vezu zločinačku NDH s Domovinskim ratom
SABA: Raos izjednačio ustašku NDH s današnjom suverenom i demokratskom Hrvatskom

II. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA – SJEVER
NK VIROVITICA – NK «MEĐIMURJE» Čakovec 1:1 (0:1)
Igralište NK Virovitica. Vrijeme sunčano i idealno za igru. Gledatelja 1000.
Suci: Ante Vučemilović (Osijek). Pomoćni suci: Krunoslav Vuletić i Davor Batinić (Osijek). Četvrti sudac: Boris Nago (Belišće).
Delegat: Tomislav Gjajić (Kutjevo)
Strijelci 0:1 Domjanić (23), 1:1 Miličić (88)

NK «VIROVITICA»: Staneković 7,5, Čiković 6, Francem 7, Sviben 6,5 (od 66 Grigić 7), Buljan 6,5, Novoselac 6, Babić 7, Pranjić 6,5 (od 46 Sambol 6,5), Filipović 6, Pavličić 6,5, Čorović 6,5 (od 57 Miličić 7)
TRENER: Tonko Vukušić
NK «MEĐIMURJE»: Perić 7, Caban 6,5, Kovačević 6,5, Domjanić 7, (od 83 Vujić 6,5), Habuš 6,5 (od 64 Pereira Maraes Clemilson 6,5), Ribić 6,5, Bratković 6, Sesar 6,5, Batista Adre Silva 6,5, Martins Mauricio Ivan 6,5 (od 69 Cota Oliverra Jose Renato 6,5), Grabant 6,5
TRENER: Drago Naranđa
OPOMENE: Čiković, Francem, Sviben, Filipović i Sombol (NK Virovitica)
Bratković, Martin M. Ivan, Grabant, Pereira M. Clemilson (NK Međimurje)
IGRAČ UTAKMICE: Darko Staneković (NK Virovitica)

Derbi utakmica II. HNL Sjever između NK Virovitice i NK «Međimurja» protekla je u tvrdoj i pozicionoj igri. Gosti su igrali čvrsto u obrani i čekali u napadu grešku domaćina. To im se i ostvarilo u 23. minuti kada je domaća obrana «zaboravila» na kapetana gostiju Željka Domjanića i ostavila ga samog na oko 17 metara. On je to iskoristio i preciznim udarcem postiže vodstvo gostiju 1:0.
Poslije toga igra se na sredini terena, ali sa dosta prekida, prekršaja radi preoštre igre te simuliranja tako da je sudac podijelio devet javnih opomena.
U 85. minuti sudac ne dosuđuje svima dobro vidljiv prekršaj na oko 17 metara za domaće na što ustaje s klupe trener domaćina Tonko Vukušić i žestoko protestira a sudac ga udaljuje sa klupe.
Poslije toga igra se žestoko na obje strane. Gosti imaju neke izgledne prilike za postizanje zgoditka ali vratar domaćih brani izvanredno. U jednom kontranapadu brzonogi Darko Miličić kreće prema protivničkim vratima koja napušta vrlo dobri Perić , ali ga lukavi Miličić «lob udarcem» prebacuje i postiže izjednačavajući zgoditak.