Banner
Reformist Čačić: Sramotno dovoditi u vezu zločinačku NDH s Domovinskim ratom
SABA: Raos izjednačio ustašku NDH s današnjom suverenom i demokratskom Hrvatskom
Oboljeli od rijetke bolesti srca i dalje čekaju dostupnost lijeka u Hrvatskoj
Plenković: Svi dijelimo vrijednosti jednakosti i poštivanja manjina
Milošević: Raosova izjava o NDH je sramotna
Milošević: Raosova izjava o NDH je sramotna
Jutarnji list: Postroženi uvjeti za gotovinske kredite

  Prosvjeta

Najbolji učenici u svojim školama u svim općinama i gradovima Virovitičko-podravske županije

  vpž/foto Kristijan Toplak           16.06.2017.         2244 pogleda
Najbolji učenici u svojim školama u svim općinama i gradovima Virovitičko-podravske županije

U sklopu manifestacije „Zbogom školo do jeseni“, proglašeni su i najbolji učenici svake osnovne i srednje škole s područja Virovitičko-podravske županije. Donosimo vam popis najboljih učenika svih naših osnovnih i srednjih škola.

OSNOVNE ŠKOLE

Filip Smrček (Osnovna škola Petar Preradović Pitomača)

Božica Ploskonka (Osnovna škola August Cesarec Špišić Bukovica)

Maria Katančić (Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Gornje Bazje)

Jakov Ferenčević (Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica)

Marta Štampar (Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić Virovitica)

Ivona Marković (Osnovna škola Suhopolje)

Petra Vučemilović-Jurić (Osnovna škola Gradina)

Marko Rastija (Osnovna škola Eugen Kumičić Slatina)

Iskra Maravić (Osnovna škola Josip Kozarac Slatina)

Karlo Volf (Osnovna škola Voćin)

Patricija Veriga (Osnovna škola Davorin Trstenjak Čađavica)

Mladen Banović (Osnovna škola Vladimir Nazor Nova Bukovica)

Ivona Lukić (Osnovna škola Mikleuš)

Terezija Som (Osnovna škola Antun Gustav Matoš Čačinci)

Iva Ptiček i Franko Klepač (Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić Orahovica)

Dolores Hinić (Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Zdenci)

Antonio Hlavaček (COOR Virovitica)

Matej Orina (Osnovna glazbena škola Slatina)

Dinko Magenhajm (Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica)

SREDNJE ŠKOLE

Marin Ferić (Srednja škola Stjepan Sulimanac Pitomača – četverogodišnji program)

Dominik Presečan (Srednja škola Stjepan Sulimanac Pitomača – trogodišnji program)

Lucija Relić (Gimnazija Petar Preradović Virovitica)

Dijana Meščić (Katolička gimnazija s pravom javnosti Virovitica)

Ivana Vuković (Strukovna škola Virovitica – četverogodišnji program)

Barbara Smiljanić (Strukovna škola Virovitica – trogodišnji program)

Jovana Tihomirović (Tehnička škola Virovitica)

Anamarija Bošnjak (Industrijsko-obrtnička škola Virovitica – četverogodišnji program)

Nikolina Mirović (Industrijsko-obrtnička škola Virovitica – trogodišnji program)

Dominik Štajdohar (Srednja škola Stjepan Ivšić Orahovica – četverogodišnji program)

Kristina Mesić (Srednja škola Stjepan Ivšić Orahovica – trogodišnji program)

Ivan Horvat (Industrijsko obrtnička škola Slatina – trogodišnji program)

Laura Marin (Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica)

Iva Lebo (Učenički dom Virovitica).

Učenici iz GLOBE programa, te rukometašice OŠ Ivana Brlić Mažuranić iz Virovitice.

 

Komentari

Za korisnike Facebooka



Za korisnike foruma

    Registriraj se

Ako prilikom prijavljivanja dolazi do greške, kliknite OVDJE.



Još iz kategorije Prosvjeta