U koncertnoj dvorani Glazbene škole «Jan Vlašimsky» u Virovitici, 14 studenog 2009. godine u 19 sati bit će održan koncert ''Zagrebačkih solista". Orkestar čini trinaest renomiranih hrvatskih i svjetskih glazbenika sa dugom tradicijom od preko 50 godina i nastupima na svim europskim i svjetskim koncertnim dvoranama. Koncert se održava u okviru odobrenog programa Ministarstva kulture Republike Hrvatske.