Primorac: U 2023. zaplijenjeno 70 tona duhana i 1100 kilograma droge
Uskoro bi moglo početi punjenje dijela Trakošćanskog jezera
Počeli radovi na gradnji vukovarske obilaznice
Šesnaest hrvatskih LGBTIQ+ organizacija ogradilo se od objave Zagreb Pridea
Bjelovarsko kazalište dobiva profesionalnu predstavu Čaruga
U veljači izdano 3,8 posto manje građevinskih dozvola nego lani
Dječja bolnica u Klaićevoj dobila novi MR uređaj, vrijedan gotovo dva milijuna eura

  Prosvjeta

Nagrađeni najboji učenici Virovitičko-podravske županije

  vpž/foto Kristijan Toplak           08.07.2020.         1599 pogleda
Nagrađeni najboji učenici Virovitičko-podravske županije

U Velikoj vijećnici Virovitičko-podravske županije nagrađeni su najučenici osnovnih i srednjih škola. Ovogodišnje manifestacije „Zbogom školo do jeseni“ zbog epidemije koronavirusa neće biti pa je svečanosti održana u drugačijim uvjetima. Virovitičko-podravska županija već 25 godina nagrađuje one koji su kroz svoje obrazovanje pokazali izniman trud i rezultate.

 

Najbolji učenici osnovnih škola

OŠ Petra Preradovića Pitomača – Ilona Čop
OŠ Augusta Cesarca Špišić Bukovica – Lana Balogović
OŠ Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje – Patrik Radmanić
OŠ Vladimira Nazora Virovitica – Arijana Babić
OŠ Ivana Brlić Mažuranić Virovitica – Dorotea Hodak
OŠ Suhopolje – Ivan Katalenić
OŠ Gradina – Marija Rajković
OŠ Eugena Kumičića Slatina – Gala Brunović
OŠ Josipa Kozarca Slatina – Dominik Gaća
OŠ Voćin – Antonija Džavić
OŠ Davorina Trstenjaka Čađavica – Petra Piskać
OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica – Mateja Podolski
OŠ Mikleuš – Jana Grabar
OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci – Anita Krsnik
OŠ Ivane Brlić Mažuranić Orahovica – Tena Rukavina
OŠ Ivana Gorana Kovačića Zdenci – Veronika Milković
Centar za odgoj i obrazovanje Virovitica – Kristijan Zec
Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica – Klara Volenik
Glazbena škola Milka Kelemena Slatina – Lorena Novković

Srednje škole (trogodišnje obrazovanje)

Srednja škola Stjepana Sulimanca Pitomača – Stjepan Komar
Strukovna škola Virovitica – Ivan Lacko
Industrijsko-obrtnička škola Virovitica – Filip Mađarević
Srednja škola Stjepana Ivšića Orahovica – Patrik Marinić
Industrijsko-obrtnička škola Slatina – Manuel Graonja

Srednje škole (četverogodišnje obrazovanje)

Srednja škola Stjepana Sulimanca Pitomača – Dorian Lazarus
Gimnazija Petra Preradovića Virovitica – Ina Moslavac
Katolička klasična gimnazija Virovitica – Mihael Grgurević
Strukovna škola Virovitica – Matej Maturanec
Tehnička škola Virovitica – Karlo Jakupec
Industrijsko-obrtnička škola Virovitica – Tara Greganić
Srednja škola Marka Marulića Slatina – Una Maravić
Srednja škola Stjepana Ivšića Orahovica – Borna Katić
Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica – Gabriela Šipek

Komentari

Za korisnike Facebooka



Za korisnike foruma

    Registriraj se

Ako prilikom prijavljivanja dolazi do greške, kliknite OVDJE.



Još iz kategorije Prosvjeta