U organizaciji Grada Orahovice i TZ-a te suorganizaciji ŠRD-a Šaran na izletištu Orah, ili orahovačkom Jezeru, održana je 22. Orahovačka fišijada. U natjecanju za najboljeg fiš-majstora natjecalo se 17 ekipa iz Viljeva, Osijeka, Donjeg Miholjca, Duge Međe, Duzluka, Donje Motičine i Orahovice. Nakon kuhanja povjerenstvo je odlučilo kako je najbolji fiš skuhao Ronald Fekete iz Viljeva. Drugo je MO Doljani, a treća je ekipa LU “Vepar” Orahovica.