Banner
Reformist Čačić: Sramotno dovoditi u vezu zločinačku NDH s Domovinskim ratom
SABA: Raos izjednačio ustašku NDH s današnjom suverenom i demokratskom Hrvatskom
Oboljeli od rijetke bolesti srca i dalje čekaju dostupnost lijeka u Hrvatskoj
Plenković: Svi dijelimo vrijednosti jednakosti i poštivanja manjina
Milošević: Raosova izjava o NDH je sramotna
Milošević: Raosova izjava o NDH je sramotna
Jutarnji list: Postroženi uvjeti za gotovinske kredite

  Sport

Mali nogomet, rezultati, strijelici + najava za srijedu

        05.01.2010.         1631 pogleda
Mali nogomet, rezultati, strijelici + najava za srijedu

NK Podgorje - MNK Virovitica   1:12 (1:7)
STRIJELCI: 0:1 Zdeličan, 0:2 Lach, 1:2 Prekpalaj, 1:3 Jozić, 1:4 Jozić, 1:5 Jozić, 1:6 Jozić, 1:7 Zdeličan, 1:8 Jozić, 1:9 Jozić, 1:10 Mikulić, 1:11 Horvat, 1:12 Lach

HŠD Bratstvo - Ivan Pavao II   2:6 (2:2)
STRIJELCI: 1:0 Mikolić, 2:0 Jurković, 2:1 En. Klaus, 2:2 En. Klaus, 2:3 Bležeković, 2:4 En. Klaus, 2:5 El. Klaus, 2:6 El. Klaus 

Dinamo (Kapela Dvor) - NK Omladinac   2:6 (1:3)
STRIJELCI: 1:0 Deak, 1:1 Grubić, 1:2 Tadić, 1:3 Šandrk, 1:4 Tadić, 1:5 Korenički, 1:6 Virt, 2:6 Rivić

Kograd - Stil Iličić   2:1 (1:1)
STRIJELCI:  1:0 Bedeković, 1:1 Viljevac, 2:1 Lončarek

Suhopolje - No Limit  (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Ibriks, 2:0 Međumurec, 2:1 Dežmarić

Plinomont - Radio Virka  1:2 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Petrović, 1:1 Blažević, 1:2 Serenčeš

NK Podgorje - NK Tata Mata  1:2  (2:0)
STRIJELCI: 0:1 Kožarić, 0:2 Grgačić, 1:2 Pranjić

Bingo - Artos   1:4 (1:2)
STRIJELCI: 0:1 Mrazović, 1:1 Bertošić, 1:2 Mrazović, 1:3 Ž. Černeli, 1:4 Ž. Černeli

Virovitica - Alibi  2:1  (0:0)
STRIJELCI: 0:1 Attila, 1:1 Mikolčić, 2:1 Strusa

Jučerašnja utakmica između Interholz i MNK Virovitica-juniori krivo je uvedena u zapisnik. Pobjednik te utakmice je ekipa Interholz koja je MNK Viroviticu - juniore savladala rezultatom 3:2.

Strijelci: 1:0 Laszlo, 1:1 Zdeliča, 1:2 Mikulić, 2:2 Lach (ag), 3:2 Kutyancsanyn

SRIJEDA, 6. siječnja 2010.

JUNIORI ČETVRTFINALE
17:00  MNK Virovitica-juniori - Ivan Pavao II
17:40  NK Omladinac - Siba

VETERANI ČETVRTFINALE
18:20 Tata Mata - Harlem
19:00 Mikeš - NK Standard (Nova Šarovka)
19:40 NK Podgorje - Agroduhan Slatina
20:20 Bingo - NK Virovitica

 

 

Komentari

Za korisnike Facebooka



Za korisnike foruma

    Registriraj se

Ako prilikom prijavljivanja dolazi do greške, kliknite OVDJE.



Još iz kategorije Sport