Banner
Plenković: HDZ je bio i bit će protiv zabrana, zakona koji traži Dabro neće biti
Dodijeljeno 13,4 milijuna eura za zaštitu prirode i mrežu Natura 2000
Medved: Koalicija je stabilna, situacija s Dabrom će se riješiti
Bolesti jetre pogađaju do trećine odraslih u Hrvatskoj
Počinje program Seen, al’ ne viđen posvećen borbi protiv vršnjačkog nasilja
Selak Raspudić: Ograničiti pristup platformama i društvenim mrežama mlađima od 16
Sabor ovaj tjedan raspravlja o priuštivom stanovanju, sutra o nalazu Revizije

  Virovitica

LovePark – novo mjesto zaljubljenih u srcu Virovitice

  virovitica.hr           12.02.2026.
LovePark – novo mjesto zaljubljenih u srcu Virovitice

Uoči svake manifestacije središte Virovitice zasja posebnim sjajem zahvaljujući pažljivo osmišljenim detaljima koji iznova oduševljavaju građane i posjetitelje. Tako je i ove godine, uoči Valentinova, naš grad zablistao u znaku ljubavi, a posebnu pažnju privukla je novost – LovePark kod Dvorca Pejačević.

U stvaranju ove romantične kulise sudjelovali su učenici virovitičkih škola sa svojim mentorima – Sašom Drajićem i Marijem Doležajom. Srca koja krase park izrezali su učenici Tehničke škole Virovitica, stalke su izradili učenici Industrijsko-obrtničke škole, dok su djelatnici tvrtke Flora Vtc zaslužni za njihovo bojanje i postavljanje. Sve je realizirano uz potporu Turističke zajednice Grada Virovitice.

Zahvaljujemo svima koji su svojim trudom, kreativnošću i ljubavlju doprinijeli uređenju našega grada. Posebno nas raduje što se svake godine uključuje sve veći broj sudionika, stvarajući toplu i zajedničku priču u kojoj mogu uživati svi građani.




Još iz kategorije Virovitica