VIROVITICA, 29. siječnja - Javnost i oporba će o slučaju kolektor
detaljno biti upoznata u srijedu na sjednici Gradskog vijeća. «Odluka Poglavarstva
je u interesu grada, ona ide na ruku gradskom proračunu jer po zakonu taj smo
kolektor mi dužni izmjestiti sami jer je još prije dvadeset godina sagrađen
na nedozvoljenom mjestu, u blizini stambenih objekata. Međutim, otišli smo korak
dalje, uspjeli smo troškove podijeliti i ne vidim razloge za takvu reakciju»,
izjavio nam je danas gradonačelnik Zvonko Kožnjak.