Banner
Državni inspektorat opozvao Barebells pločicu - soft protein bar Coco Choco
Sabor u srijedu o SLAPP tužbama
Benčić: Rekla sam stoko i odnosilo se na HDZ
Izmjene Zakona o visokom obrazovanju, profesori rade do 67. godine
Sindikati traže zaštitu plaća od inflacije, Ćorić pregovore najavio za jesen
Državni tajnik Rukavina: Hrvatska ima 3,6 milijuna birača
HŽ Infrastruktura: Nesreće na željezničkim prijelazima prepolovljene

  Virovitica

Kirin se ispričao Prpiću i svima koje je uvrijedio pod nickom jin1

        29.06.2011.
Kirin se ispričao Prpiću i svima koje je uvrijedio pod nickom jin1

Na Aktualnom satu današnjeg Gradskog vijeća na upit mr Sinše Prpića nije li ga bar malo sram zbog uvreda koje je pod nackom jin1 na portalu Virovitica.net izrekao njemu i brojnim građanima, gradonačelnik Ivica Kirin se ispričao i njemu i svim građanima. Objasnio je da su njegove reakcije samo plod posla koji obavlja i da nikoga ne mrzi.   Poručio je da okreće novu stranu, da je pronašao svoj osobni mir i da je shvatio kako mora mijenjati sebe.  

- To je bila moja ljudska slabost i ne znam kako bih je obranio. Mogu samo reći da  se ni u jednom trenu nisam skrivao iza tuđih računala nego sam znao da se sve to može objaviti. Javno i osobno se ispričavam vama poštovani viječniće Prpiću i žao mi je. Ispričavam se i svima onima koje sam povrijedio, uvrijedio ili izazvao kod njih  nelagodu na bilo koji način, kako na internetu tako i u svom životu, kroz svoje osobno ili političko djelovanje. Shvatio sam da svatko od nas u privatnom ili javnom životu treba biti primjer dobrog ponašanja i međuljudskog uvažavanja. S ovime ni na koji način ne želim utjecati na vašu odluku o privatnoj tužbi protiv mene nego želim reći da i kao društvo i kao ljudi možemo biti bolji. U svakom životu, pa i mome, dogodili su se neki prelomni trenutci kada shvatiš da ne treba mijenjati druge nego sebe. Kada sam shvatio da je sve ovo što se događa samo plod posla koji obavljam i koji donosi više lošeg nego dobrog i kada sam shvatio da ljudi kažu i ono što ne žele i ne misle, shvatio sam da ja više ne mogu i ne želim tako živjeti i zato se javno i osobno - rekao je među ostalim Kirin i citirao molitvu majke Tereze.


Komentari

Templarius
5.7.2011. 16:40
anakonda
1.7.2011. 8:08
anakonda
1.7.2011. 7:54
vobrado
30.6.2011. 23:47
davidcar
30.6.2011. 23:24
pljuska
30.6.2011. 23:06
anakonda
30.6.2011. 20:17
vobrado
30.6.2011. 19:53
davidcar
30.6.2011. 17:25
anakonda
30.6.2011. 16:40
anakonda
30.6.2011. 16:36
općinaSlatina
30.6.2011. 15:50
MMMM
30.6.2011. 13:31
Sonic
30.6.2011. 13:02
mastermind
30.6.2011. 11:37
pljuska
30.6.2011. 11:04
anakonda
30.6.2011. 10:57
jerko
30.6.2011. 10:55
KraDeZe
30.6.2011. 10:27
anakonda
30.6.2011. 9:51
pljuska
30.6.2011. 9:36
guru
30.6.2011. 9:17
vobrado
30.6.2011. 9:17
anakonda
30.6.2011. 8:30
pljuska
30.6.2011. 8:24
anakonda
30.6.2011. 8:05
mika
30.6.2011. 7:20
zdeslav
30.6.2011. 1:28
stole123
29.6.2011. 22:27
anakonda
29.6.2011. 22:24
anakonda
29.6.2011. 21:59
davidcar
29.6.2011. 21:35
anakonda
29.6.2011. 21:27
anakonda
29.6.2011. 21:21
SIDRO
29.6.2011. 20:44
sitni
29.6.2011. 20:32
sitni
29.6.2011. 20:16
anakonda
29.6.2011. 20:15
Obrtnik
29.6.2011. 20:13
anakonda
29.6.2011. 19:52


Još iz kategorije Virovitica