Za 21 projekt, Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost daje bespovratnih 7.300.000,00 kuna
Županija • 10.03.2009.
Župan Tomislav Tolušić, gradonačelnici Virovitice, Ivica Kirin, Orahovice, Josip Nemec i Slatine, Ivan Roštaš te načelnici općina Sopje, Zdenci, Suhopolje, Čađavica, Čačinci, Mikleuš, Crnac, Pitomača, Voćin i Nova Bukovica uz nazočnost saborskog zastupnika Josipa Đakića, potpisati će s direktorom Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost Vinkom Mladineom, ugovore za realizaciju 21 projekata zaštite okoliša i energetske učinkovitosti na području Virovitičko-podravske županije, kojima se odobravaju sredstva Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost u iznosu od 7.300.000,00 kuna.