Pametno: Porezi sve kompliciraniji, a njihovo administriranje sve skuplje
Branko Grčić: Nova porezna reforma je skromna
Kujundžić: Demokratsko je pravo oporbe tražiti opoziv ministara
Vozači, oprez: U parkiranom automobilu izmjerena temperatura od 74 stupnja

Još jedna zaslužena pobjeda rukometašica

Tvin-Trgocentar- Slavonijatrans 32:22 (15:8)

Sportska dvorana Tehničke škole. Gledatelja 500. Suci: Matija Gubica (Petrijevci) i Boris Milošević (Osijek).
TVIN-TRGOCENTAR: Krstevska (18+0), Knežević, Batelka 2, Rončević , Melita Begović, Krušelj 6, Raguž 11(4), Maja Begović, Sabol 6, Štefanac 4, Kožnjak 1, Udžbinac 2, Majstorović 0+1
SLAVONIJATRANS: Prijić, Zovko 2(1), Rašić, Blažević 1, Knežević 5(2), Panić 1, Krajnović 10(5), Radovanović, Brnadić, Tišma 3, Ivanika, Dragičević, Miličević
ISKLJUČENJA: Tvin-Trgocentar 6 minuta (Krušelj 2, Melita Begović 2, Štefanac 2) Slavonijatras 10 minuta (Zovko 2, Blažević 2+2, Krajnović 2, Ivanika 2)
SEDMERCI: Tvin Trgocentar 4(4), Slavonijatrans 9 (8).

tvin VIROVITICA, 11. listopada - I treća zaslužena pobjeda Virovitičanki na domaćem parketu! Utakmica je počela oprezno s obje strane do rezultata 3:3. Poslije toga domaće predvođene odličnim strijelcima Raguž, Krušelj i Sabol te pivotmen Štefanac dolaze u vodstvo od 7:3, pa 11:5, da bi na poluvremenu bilo 15:8.
U drugom poluvremenu Tvin-Trgocentar u jednom momentu vodi s deset zgoditaka razlike, 19:9. U tom dijelu utakmice na vratima domaćih odlično je branila Krstevska, a u napadu nepogrešiva je bila Raguž, inače najbolja igračica susreta.
Posije visokog vodstva domaće gube koncentraciju, popuštaju u igri i dozvoljavaju borbenim gošćama da im se osjetno približe na pet zgoditaka razlika 25:20. No, raznolikom igrom u napadu pobjeđuju s deset zgoditaka razlike, 32:22.
Najbolje kod domaćih bile su Raguž, Krstevska, Krušelj, Sabol i Štefanac, a god gošći bolje od ostalih bile su Krajnović, Prijić, Knežević i Tišma.
Nakon utakmice u dvorani se na velikom ekranu mogla gledati i utakmica Hrvatska – Bugarska, u kojoj je Hrvatska pobijedila rezultatom 1:0.
Uoči utakmice rukometašica igrali su u 4. kolu 2. HRL-sjever i rukometaši RK «Virovitice». Oni su ekipu «KTC» iz Križevaca pobijedili rezultatom 30:21.