Banner
U Slavonskom Brodu prva hrvatska samoposlužna punionica prirodnog plina
Petrov: Od ulaska u EU više iseljenih nego za 45 godina komunizma
Plenković: Idućeg tjedna u četvrtak i petak nastava online
Mrak Taritaš poručila premijeru: Dajte konačno nešto odradite kako spada
U akciji Nubes prijavljeno 46 internetskih pedofila
Glavaš na suđenju za ratni zločin iz 1991: Ne razumijem konstruiranu optužnicu
Premijer u srijedu podnosi Godišnje izvješće o radu Vlade

  Sport

Izvješće i rezultati sa Kriterijskog mitinga B-klubova Hrvatskog plivačkog saveza

        31.08.2010.         4467 pogleda
Izvješće i rezultati sa Kriterijskog mitinga B-klubova Hrvatskog plivačkog saveza

U organizaciji Hrvatskog plivačkog saveza dana 28. i 29.08.2010.g.u Biogradu na moru održano je ljetno državno prvenstvo tzv. Kriterijski miting B-klubova, na kojem je sudjelovao i Plivački klub Virovitica sa 14 plivača. U iznimno jakoj konkurenciji plivačkih klubova iz cijele Hrvatske Plivački klub Virovitica ostvario je iznimne rezultate što je vidljivo u dolje navedenom izvješću osvojenih medalja. Kako je ovo rezultat jednog kvalitetnog rada stručnog tima ljudi, ova mlada i iznimno motivirana plivačka skupina, pojačana novim plivačkim nadama već slijedeći vikend 04.09.2010. kreće u Harkay ( Republika Mađarska) na Međunarodni plivački miting. 

          Rezultati sa Kriterijskog mitinga  B- klubova HPS-a  

                                               (Biograd na moru  -  28. I 29.  08. 2010.)

             Osvojene  medalje/osvojena  mjesta

1. Ivan Zvonimir Prša:   1. mj -  50 slobodno.  / 50 leptir / štafeta 4x100 slob/ štafeta 4x50 slob

                          2.mj -  50 prsno / 100 leptir / štafeta 4x50 mješovito

                                                          3.mj - 200 mješovito/ 50 leđno

2. Grba Martino:     1.mj. -  100 prsno /štafeta 4x100 slob / štafeta 4x50 slobodno

                                                          2.mj. - štafeta 4x50 mješovito

                                                        3. mj.- 100 prsno/ 50 prsno

3. Domagoj Ivanković:   1.mj.- štafeta 4x10 slobodno / štafeta 4x50 slobodno

                                                        2.mj.- štafeta 4x50 mješovito

                                                        3.mj.- 100 leptir

4. Jakov Mađerčić :       1.mj.- štafeta 4x100 slobodno / štafeta 4x50 slobodno

                                                           2.mj.- štafeta 4x50 mješovito

 

5. Tin Pavoković:                      1.mj.- 100 leđno

                                                           2.mj- 200 leđno

                                                           3. mj- 50 prsno / 50 leđno

                                                               Ž  e  n  e

1. Vedrana  Moslavac:     1.mj.-štafeta 4x50 mješovito

                                                              2.mj.-200 prsno / 50 leptir / štafeta 4x50 slobodno

                                                             3.mj.-100 prsno / štafeta 4x100 slobodno

2. Anamarija Zdjelar:      1.mj.-200 leđno / štafeta 4x50 mješovito

                                                             2.mj.-štafeta 4x50 slobodno

                                                             3.mj.- štafeta 4x100 slobodno

3. Lucija Žužić:                  1.mj.- štafeta 4x50 mješovito

                                                                    2.mj.- 100 prsno /100 leptir /štafeta 4x50 slobodno

                                                                    3.mj.-štafeta 4x100 slobodno

4. Leonora Bedeković:         1.mj.- štafeta 4x50 mješovito

                                                                   2.mj.- štafeta 4x50 slobodno

                                                                    3.mj.-štafeta 4x100 slobodno

 

   Na natjecanju su nastupili i osvajali bodove za P.K."VIROVITICA" :    Junior: Tin Šimić Kadeti: Karlo Koledić, Matija Šalgaj, Silvijo Švast i Juro Oršulić.
U konkurenciji juniorki, ženska juniorska ekipa je osvojila  2. Mjesto (Žužić Lucija, Bedeković Leonora, Zdjelar Anamarija i Moslavac Vedrana) U konkurenciji juniora, muška juniorska ekipa je osvojila 2. Mjesto  (Šimić Tin,Ivanković Domagoj, Mađerčić Jakov, Grba Martino i Ivan-Zvonimir Prša)

Komentari

Za korisnike Facebooka



Za korisnike foruma

    Registriraj se

Ako prilikom prijavljivanja dolazi do greške, kliknite OVDJE.



Još iz kategorije Sport