Reformist Čačić: Sramotno dovoditi u vezu zločinačku NDH s Domovinskim ratom
SABA: Raos izjednačio ustašku NDH s današnjom suverenom i demokratskom Hrvatskom

Petar Žarković/glasslavonije.hr           12.04.2018.         2153 pogleda

Više nego zadovoljni postignutim uspjesima, iz Budimpešte su se vratili članovi Taekwondo kluba Slatina. Ondje su sudjelovali na sedmom Spirit openu, koji je okupio 40 klubova s više od 400 natjecatelja iz 15 država. Slatinski klub predstavljalo je 11 natjecatelja, a neki od njih prvi su put osjetili natjecateljsko ozračje te im je jaka konkurencija zasigurno omogućila da uvide koliko još moraju ulagati u sebe. Ipak, rezultati nisu izostali. Eva Gal osvojila je dvije zlatne medalje. Bila je najbolja u borbama, gdje je osvojila zlato bez suparničkog boda, a bila je i najbolja u testu snage rukom i nogom. Zlato je osvojila i Ena Bačani, a Tea Ivanković vratila se sa srebrnom medaljom. Stefani Oskomić osvojila je broncu, ali je bila spremna i za više od toga. Naime, organizatorima turnira moglo bi se prigovoriti da nisu osigurali dovoljno dobru komunikaciju s natjecateljima, jer zbog velike gužve i buke u dvorani Stefani nije čula poziv na borbu. Poslije, u revijalnoj borbi, bila je bolja od pobjednice kategorije pa se može pretpostaviti da bi i službeni dio natjecanja završila uspješnije. Bronce su još osvojili Kristijan Krezner, Noa Srnović, Dominik Dundović, Marko Beneš, Jan Hamaček i Milan Ivić.