VIROVITICA, 19. studenoga - Danas je u Podgorju predsjednik Županijskog odbora HSP-a Zvonimir Šimić predao na uporabu dva dječja igrališta. Klackalice, ljuljačke i tobogani kupljeni su donacijom Hrvatske stranke prava.
Jedno se igralište nalazi uz crkvu, a drugo kod mjesnoga doma i vrijedna su oko 15.000 kuna.
U ime Mjesnog odbora Podgorje zahvalio se predsjednik Vijeća MO Rudi Osterman, a osim HSP-u, zahvalio se i Antunu Trohi i Gradu Virovitica od kojega se još očekuje i da igrališta ogradi žicom.
Virovitica.net koristi kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža.
Za više informacija o korištenju kolačića na portalu Virovitica.net kliknite ovdje.