Banner
Plenković: Za promjenu izbornoga sustava u BiH potreban je konsenzus
MORH raspisao natječaj za prijam 50 kandidata za časnike i časnice HV-a
Reiner: Sada nije najbolje vrijeme za razgovor o izbornom zakonu u BiH
Vlada: Predloženo imenovanje Vice Oršulića za predsjednika Uprave HEP-a
Vlada dala suglasnost na sklapanje ugovora za baterijske elektromotorne vlakove
HZMO: Isplata mirovina za svibanj započet će u ponedjeljak
Institut za vode uvodi satelite u praćenje rijeka, jezera i mora

  Virovitica

Građanski sat «Stanje i sigurnost u prometu»

  gg           06.06.2004.
Građanski sat «Stanje i sigurnost u prometu»

VIROVITICA, 6. lipnja - Nevladina udruga GONG izvijestila je javnost da u utorak, 8. lipnja 2004., u 14 sati na Radiju Virovitica organizira Građanski sat.
Tema Građanskog sata je «Stanje i sigurnost u prometu».
Na građanski sat su pozvani saborski zastupnici Željko Pecek i Mato Štimac, gradonačelnik Ivica Kirin, načelnik Odjela operativnih poslova PU Virovitičko-podravske Branko ?eri (u svojstvu zamjenika načelnika PU Virovitičko-podravske) i ravnatelj i Uprave za ceste Virovitičko–podravske županije Željko Tomljanović.
Slušatelji Radija Virovitice imat će priliku izravno postavljati pitanja GONG-ovim gostima o ovoj aktualnoj temi.




Još iz kategorije Virovitica