Hrvatski powerlifting savez održao je danas u Virovitici redovnu godišnju skupštinu. Predsjednik saveza Danijel Škopec podnio je izvješće o radu u prošloj godini.
U tri godine savezu je pristupilo 19 klubova. Na današnjoj skupštini u Savez su primljena još tri kluba Beliše, Bljesak iz Trogira i Atlas iz Splita. Zahtjev za istupanje iz saveza podnijeli su klubovi PLK OF Samobor i PLK Vinkovci. Usvojen je i prijedlog za istupanje iz saveza klubova Omladinac iz Negoslavaca i PLK Predator iz Kloštra Podrvskog.
Donesene su izmjene i dopune kalendara natjecanja za 2015. godinu.