Banner
Plenković: Za promjenu izbornoga sustava u BiH potreban je konsenzus
MORH raspisao natječaj za prijam 50 kandidata za časnike i časnice HV-a
Reiner: Sada nije najbolje vrijeme za razgovor o izbornom zakonu u BiH
Vlada: Predloženo imenovanje Vice Oršulića za predsjednika Uprave HEP-a
Vlada dala suglasnost na sklapanje ugovora za baterijske elektromotorne vlakove
HZMO: Isplata mirovina za svibanj započet će u ponedjeljak
Institut za vode uvodi satelite u praćenje rijeka, jezera i mora

  Glazbena škola

Gitaristički koncert učenika iz Zagreba

  M.V./Virovitica.hr           29.05.2009.
Gitaristički koncert učenika iz Zagreba

VIROVITICA - U Koncertnoj dvorani Glazbene škole Jana Vlašimskog u Virovitici sinoć su priredili gitaristički koncert učenici Glazbenog učilišta Elly Bašić iz Zagreba, pobjednici državnog natjecanja komornih sastava održanog u Opatiji u prosincu prošle godine.

Nastupio je Gitaristički orkestar GuEllyBa u kojemu je šef deseteročlanog orkestra Virovitičanin Mario Petrinjak i Gitaristički kvartet Ellysu kojemu sviraju najbolji učenici Glazbenog učilišta iz klase profesora Ante Čaglja, a to su Mario Petrinjak, Juraj Stojić, Mislav Čaić i Josip Šustić.

Na programu su bile skladbe zabavno-popularne glazbe, ali i djela Bacha i Gotovca u obradi Ante Čaglja.

Mladi nadareni gitaristi dobili su veliki pljesak virovitičke publike, a za uzvrat izveli su dva glazbena dodatka.




Još iz kategorije Glazbena škola