Banner
Izložba posvećena Milku Kelemenu u Etnografskom muzeju
DHMZ: Pretežno oblačno s kišom, lokalno obilnom
Plenković o zelenim putovnicama: Mislim da bi sve moglo biti gotovo do ljeta
U utorak i srijedu zatvoren željeznički prijelaz u Ulici Svetog Jurja u Podgorju
Milanović: Zlata Đurđević je moja kandidatkinja za Vrhovni sud
UIO: Žene u Hrvatskoj još uvijek ostaju bez posla zbog trudnoće
Jutarnji list: Beroš zarađuje kao vještak, ali ne stigne na sud

  Županija

Dodijeljene nagrade učesnicima ekološko-edukativne akcije „Djeca čuvari prirode“

        31.05.2012.         3672 pogleda
Dodijeljene nagrade učesnicima ekološko-edukativne akcije „Djeca čuvari prirode“

U Velikoj vijećnici Virovitičko-podravske županije, održana je dodjela nagrada i priznanja za učesnike s područja Virovitičko-podravske županije koji su ove godine sudjelovali s literarnim i likovnim radovima na natječaju Hrvatske turističke zajednice, a u okviru ekološko-edukativne akcije Volim Hrvatsku na temu „Djeca čuvari prirode".

Nagrade najboljima uz prigodne čestitke, uručio je virovitičko-podravski župan Tomislav Tolušić, a svečanosti su uz nagrađene, nazočili i: pomoćnik direktora Turističke zajednice Virovitičko-podravske županije Josip Mikolčić, ujedno i član ocjenjivačke komisije kao i Nedjeljka Županić (predsjednica Ekološkog društva Virovitica) i Mijo Pavelko (dramski glumac).

Podsjetimo, izbor najboljeg dječjeg i učeničkog likovnog i literarnog rada na temu Djeca - čuvari prirode proveo je Glavni ured Hrvatske turističke zajednice u suradnji s turističkim zajednicama županija, a uz znanje Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, u svim osnovnim školama i dječjim vrtićima.

Rezultati:

Likovni radovi - dječji vrtići

1. mjesto: Lana Mihaljević - 6. godina: Dječji vrtić „Potočnica", Pitomača

2. mjesto: Ema Čolić, Kornelijo Fajhtner, Mateo Radulović, Sven Svoboda, Niko Bišćan - 6 godina: Dječji vrtić „Suhopolje", Suhopolje

3. mjesto: Tea Ribić, Fran Kovač, Frančeska Brajnović - 6 godina i Anja Kojić - 5 godina: Dječji vrtić „Suncokret", Slatina

Likovni radovi - osnovne škole

1. mjesto: Antonela Čugalj i Elena Topolovčan - 8. razred: O.Š. „Ivan Goran Kovačić", Gornje Bazje

2. mjesto: Iva Darija Bešen, Luka Hećimović, Stjepan Vidić, Mario Kolaković, Katarina Bošnjak - 5. razred: O.Š. „Suhopolje", Suhopolje

3. mjesto: Ana Marija Gojani, Ana Nikolić, Nikolina Cedar, Valentin Knez, Ivana Vikert - 6., 7., 8. razred: O.Š. „Josip Kozarac", Slatina

Literarni radovi - osnovne škole

1. mjesto: Marko Nekić - 7. razred: O.Š. „Davorin Trstenjak", Čađavica

2. mjesto: Marina Šenkišek - 8. razred: O.Š. „Ivan Goran Kovačić", Gornje Bazje

3. mjesto: Ivan Balić - 8. razred: O.Š. „Josip Kozarac", Slatina.

 

Komentari

Za korisnike Facebooka



Za korisnike foruma

    Registriraj se

Ako prilikom prijavljivanja dolazi do greške, kliknite OVDJE.



Još iz kategorije Županija



Virovitica.net koristi kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža. Za više informacija o korištenju kolačića na portalu Virovitica.net kliknite ovdje.