Banner
Državni inspektorat opozvao Barebells pločicu - soft protein bar Coco Choco
Sabor u srijedu o SLAPP tužbama
Benčić: Rekla sam stoko i odnosilo se na HDZ
Izmjene Zakona o visokom obrazovanju, profesori rade do 67. godine
Sindikati traže zaštitu plaća od inflacije, Ćorić pregovore najavio za jesen
Državni tajnik Rukavina: Hrvatska ima 3,6 milijuna birača
HŽ Infrastruktura: Nesreće na željezničkim prijelazima prepolovljene

  Dossier Šećerana

Dioničarima šećerane 'Viro' isplata 19,7 milijuna kuna dividende

  D. Šantoši/Večernji list/Foto:M. Šantoši/Pixsell           01.09.2011.
Dioničarima šećerane 'Viro' isplata 19,7 milijuna kuna dividende

Na održanoj Glavnoj skupštini dioničara tvornice šećera 'Viro'  Virovitica donesena je odluka o isplati dividente dioničarima iz zadržene dobiti iu iznosu od 15 kuna po dionici. Potvrđeno je da će do 29. rujna dividendu dobiti svi dioničari koji su 30. kolovoza  ove godine bili evidntirani kao dioničari u depozitoriju Središnjeg klirinškog depoozitarnog društva te da će dioničarima biti isplaćeno 19,7 milijuna kuna.  Tvornica 'Viro' ove je godine na oko 9300 hektara ugovorila proizvodnju veću od 510.000 tona šećerne repe čijom se preradom planira proizvesti više od 70.000 tona konzumnog šećera.  Za uspješan rad dioničari su nagradili i članove Nadzornog odbora kojima će biti isplaćena mjesečna naknada u neto iznosu od: 15.000 kuna za predsjednika, 10.000 kuna za zamjenika, te 5.000 kuna za članove Nadzornog odbora. Dana 23. kolovoza ove godine tvrtka 'Viro' tvornica šećera Virovitica imala je 2.537 dio ničara, a današnja vrijednnost dionice 'Vira' na Zagrebačkoj burzi iznosi 431,06 kuna.

 

 




Još iz kategorije Dossier Šećerana