Pametno: Porezi sve kompliciraniji, a njihovo administriranje sve skuplje
Branko Grčić: Nova porezna reforma je skromna
Kujundžić: Demokratsko je pravo oporbe tražiti opoziv ministara
Vozači, oprez: U parkiranom automobilu izmjerena temperatura od 74 stupnja

Tvin-Trgocentar - Lokomotiva 22:22 (13:13)

Sportska dvorana Tehničke škole. Gledatelja 1000. Suci: Dražen Kavur (Varaždin), Davor Tor (Zagreb)

TVIN-TRGOCENTAR: Krstevska (11+3), Knežević, Batelka 1, Rončević 1, Melita Begović, Krušelj 8 (5), Raguž 6(3), Maja Begović, Sabol 2, Štefanac 1, Kožnjak 1, Uđbinac 2, Međimorec, Majstorović
LOKOMOTIVA: Čop 2, Matinović, Knežević, Lovrić, Pasičnik 9 (4), Penezić, Arslanagić 2, Pušić 5, Jelčić, Trivić, Litre-Milanović, Starček 4, Galkina (17+2)

ISKLJUČENJA: Tvin-Trgocentar 6 minuta -Rončević 2, Maja Begović 2, Štefanac 2. Lokomotiva 18 minuta – Lovrić 2, Penezić 2+2+2, Arslanagić 2, Pušić 2, Litre-Milanović 2, Starček 2+2
SEDMERCI: Tvin-Trgocentar 10 (8), Lokomotiva 7(4)
IGRAČICA UTAKMICE: Zdenka Krušelj (Tvin-Trgocentar)

VIROVITICA, 25. listopada – Dvadesetak sekundi prije kraja utakmice suci nisu dosudili očigledni sedmerac za domaću ekipu, što priznaju i samo gosti, nego samo devet metara za domaću ekipu. Ubrzo zatim nakon «prtljanja» oko izvođenja deveterca, završava utakmicu i svaka ekipa u derbiju kola osvaja po jedan bod. Utakmica je bila dosta nervozna i teška za suđenje.
Domaće su početkom utakmice prve sredile svoje redove i vode sa 11:7, a zatim umjesto da grogiranog protivnika «dokrajče» počinju igrati plašljivo, a iskusne igračice Lokomotive su to primijetile, sredile svoje redove i uspjele izjednačiti na 11:11. Do kraja poluvremena se igra gol za gol i završava 13:13. Polovicom drugog poluvremena Lokomotiva vodi s četiri zgoditka razlike 19:15, a tada se domaće igračice bude, igraju borbeno u obrani i raznoliko u napadu, a vratarka Krstevska brani dva sedmerca i tvinovke uspijevaju izjednačiti na 20:20.
Minutu prije kraja Virovitičanke su povele sa 22:21 no lokosice izjednačuju na 22:22.
Gledajući utakmicu u cjelini rezultata je realan.