VIROVITICA
- Gradsko društvo Crvenog križa Virovitica u suradnji s transfuzijom Opće bolnice
Virovitica jučer je u prostorijama HDZ-a Virovitica organiziralo akciju darivanja
krvi. Akciju je pripremila mladež HDZ-a, a odaziv je bio odličan. Pristupilo
je 32 darovatelja krvi, a zbog trenutnog zdravstvenog stanja odbijeno je njih
13 ( Mandarić Dragutin,Vranek Dario, Šibenik Tajana, Sabo Lidija, Petrović Antonija, Mustač
Matija, Per Dalibor, Kindler Mihael, Moslavac Andrea,Halupa Dina,Pavlović Danijel,Grbić
Anja,Filipović Irena). Krv je darovalo njih 19: Mijok Dalibor, Tolušić Tomislav,
Marenić Damir, Klement Mario, Đurđević Mladen, Šteker Mario, Ribić Anđelko,
Runjak Katarina, Kovačević Mirko, Brkan Renata, Marić Andreja, Kovačić Dubravko,
Kolesarić Matko, Đeri Dinko, Darko Barusić, Holi Ivan, Sabo Damir, Lesić Ivan
i Moslavac Sandra.